Лобода Катерина

Лобода Катерина

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Консалтингове агентство КВ
Дніпро

Лобода Катерина

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Консалтингове агентство КВ
Дніпро
Верифікований профіль
Сертифікат
СФНУ
6
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
19
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому
Фахівець із роботи з комерційною нерухомістю.

Продам, здам ваш об'єкт, квартиру, будинок, землю швидко та якісно.

Продаж комерційної нерухомості (14)

  • Консалтингове агентство КВ
    160 000 $
    508 $/м²

    Ламана вул., 17

    офісне приміщення
    315 м²
    1 тиж. тому
    Продається комерційне приміщення на вул. Ламана. Орендний бізнес. Сім років окупності. Вигідна інвестиція. 315 кв.м 5 поверх пʼятиповерхової офісної будівлі Будинок цегляний Розташований в самому центрі Дніпра Складається з 11 окремих кабінетів На поверсі два санвузли Майже всі кабінети з новим ремонтом Знаходиться на балансі Юр.особи, продаж по корпоративним правам. Централізоване опалення Утеплено внутрішньо 50мм, зовнішньо 100мм Пластикові вікна Перші власники Дах ремонт в 2025 році В експлуатацію введено у 2004 році.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    42 000 $
    553 $/м²

    Вільхового Лісу вул. (Степана Разіна), 56

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    76 м²
    1 тиж. тому
    «Коли всі шукають окремо дім, офіс і склад… а тут це вже йде “3 в 1” » Продається домоволодіння по вул. Степана Разіна, 56 (район Вільхового лісу) • 4 кімнати • 75,8 м² • 7,4 сотки кадастрової землі • Фактично — близько 15 соток у користуванні • Кутова ділянка • Три окремі входи • Двоє воріт Тут можна: ✔ жити великою родиною ✔ зробити офіс / майстерню / склад ✔ відкрити бізнес ✔ або поєднати “живу + працюю” без заторів і оренди Будинок із потенціалом для тих, хто любить думати ширше, ніж “просто дім”.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    630 000 $
    1 853 $/м²

    Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 3

    багатофункціональне приміщення
    340 м²
    4 тиж. тому
    Продаж готового ресторанного бізнесу в центрі Дніпра Продається готовий бізнес на вул. Дмитра Яворницького, біля пам’ятника Слави. Площа — 340 кв.м, 1 поверх семиповерхового будинку. Унікальна округла форма, панорамний вид на Дніпро, розташування на червоній лінії — чудова видимість з усіх боків. Є все обладнання та меблі для ресторану. Три фасадні входи та один службовий із двору. Оформлено на фізособу (можливе переоформлення на юрособу). Потужність електрики — близько 200 кВт (380В). Газу немає. Є централізоване опалення, зараз — кондиціонери. Вартість — 700 000 $ (≈2060 $/м²).
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    36 000 $
    1 385 $/м²

    Архітектора Олега Петрова вул. (Чернишевського), 14

    приміщення для надання послуг
    26 м²
    4 тиж. тому
    Продам частину приміщення — стоматологічний кабінет на вул. Чернишевського (Нагірний район) Розташований на червоній лінії у прохідному місці. Площа — 26 м² (це ¼ частина від 78 м² у спільній власності). Обладнаний робочий стоматологічний кабінет, відокремлений перегородками у спільному приміщенні. Є спільні зони: сестринська, зона очікування, вхідна група, санвузол. Індивідуальне електроопалення, кондиціонер, три фази (380В), система під генератор. Комунальні витрати діляться між 4 співвласниками — близько 6000 грн на одного. Паркомісце у дворі. На даний момент кабінет здається в оренду і зайнятий на 60–70% одним стоматологом. Прибутковість — приблизно 1000 $ чистого доходу на мі...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    330 000 $
    1 $/м²

    Ливарна вул., 6

    багатофункціональне приміщення
    330000 м²
    4 тиж. тому
    Продається приміщення 330 кв.м. на ливарній, 6. 4/12 9 кабінетів (частина прохідних). В усіх кабінетах офісний ремонт. В приміщенні два входи, три сан.вузли у т.ч душова, два балкони. Використовувався під офіс. Вигідне розташування в центрі Дніпра, біля набережної, та центрального мосту. Гарна транспортна розвязка. Розвинена інфраструктура. Знаходиться у багатоповерховому будинку. Житловий фонд, оформлене на юридичну особу, можна придбата фірму. Запрошую на презентацію
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    140 000 $
    979 $/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 1

    багатофункціональне приміщення
    143 м²
    4 тиж. тому
    Продам Офіс в самому центрі Дніпра. Повністю готовий офіс на вул. Королеви Єлизавети (Глінки) 1. - 3 поверх 4 поверхового бізнес центру; - виконаний офісний ремонт, наразі в оренді (суми назву при зустрічі); - 9 кімнат (включно з Туалетом, душова, кухня, фойє, гардеробна); - 8 вікон, двухсторонній (див план), броньовані двері, домофон, камери; - декілька фаз електрики, подача від "Нового Центру" (вимикають рідко); - опалення Газова Котельня нового центру\електричні батареї\кондиціонери (на вибір); - загальна квадратура 143 м2, 9 кімнта, при бажанні можна зробити опенспейс в 131,5 м2; - декілька провайдерів інтернету, вхід з червоної лінії, немає сусідів на поверху; - дуже зручна транспортн...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    470 000 $
    1 000 $/м²

    Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 67а

    приміщення вільного призначення
    470 м²
    4 тиж. тому
    3-й та повноцінний мансардний поверхи, площа 470 м², житловий фонд. Офісний ремонт. Складається з 10 приміщень: - 8 окремих кабінетів з вікнами - зона відпочинку з кухнею 50 м² - хол прохідний 40 м² з висотою стелі 10 м - 3 санвузли з ванною та душовою кабіною - сауна, камін Автономне газове опалення МПВ Хороша енергетика Вигідна ціна 1200$ за кв. м. Приміщення готове до продажу
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    150 000 $
    1 145 $/м²

    Набережна Перемоги вул., 78

    багатофункціональне приміщення
    131 м²
    4 тиж. тому
    Победа 2 Наб Поб 78 Нежилой фонд 1/9 131м цена 150000$ торг 5 кабинетов 2 санузла ремонт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    110 000 $
    1 019 $/м²

    Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 72-Б

    багатофункціональне приміщення
    108 м²
    2019 рік побудови
    4 тиж. тому
    Комерційне приміщення місто Дніпро площа 68 м² поверх 1 поверховість 4 тип обʼєкта нежитлове приміщення призначення під ресторан кафе бар магазин офіс або сервіс стан з ремонтом планування зал барна зона підсобні приміщення комунікації всі підключені вхід окремий локація активний район з постійним пішохідним та автомобільним трафіком ціна за домовленістю Підійде як для власного бізнесу, так і для інвестора під оренду. Готове до використання без додаткових вкладень.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    315 000 $
    1 000 $/м²

    Левка Лук'яненка вул. (Василя Жуковського), 10

    багатофункціональне приміщення
    315 м²
    4 тиж. тому
    Продаж офісного приміщення у новобудові по вулиці Жуковского. Друга лінія житлових будинків. Центр міста Поверховість 1/14, загальна площа 300,5 м² Планування кабінетного типу. Виконаний офісний ремонт. Централізоване опалення. Лічильники світло/вода Офіс знаходиться у довгостроковій оренді. Локально межує з проспектом Дмитра Яворницького, ТЦ Атріум
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    230 000 $
    192 $/м²

    Радистів вул., 5-А

    багатофункціональне приміщення
    1200 м²
    4 тиж. тому
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    22 900 $
    818 $/м²

    Мандриківська вул., 134

    багатофункціональне приміщення
    28 м²
    2013 рік побудови
    4 тиж. тому
    Продається комерційне приміщення Адреса: Дніпро, Соборний район, Мандриківська вул. 134 Площа: 28 м² Тип: приміщення вільного призначення, окремий вхід, цегляне, 1 поверх Стан: капітальний ремонт Ціна: 22 900 $ Інфраструктура, окремий вхід, під бізнес або оренду. #650082
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    13 000 $
    382 $/м²

    Чорних Запорожців вул., 3

    торгівельне приміщення
    34 м²
    4 тиж. тому
    Продається працюючий бізнес пивний магазин (12 квартал) Приміщення 19 кВ.м в оренді. Договір на рік. Перелік обладнання та фінансові розрахунки по запиту Вартість бізнесу 15000$ Запрошую на перегляд [телефон приховано]
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Консалтингове агентство КВ
    16 000 $
    421 $/м²

    Калинова вул., 72

    торгівельне приміщення
    38 м²
    4 тиж. тому
    Продається працюючий бізнес пивний магазин (Калиновая) Приміщення 38,7 кВ.м в оренді. Договір на рік. Перелік обладнання та фінансові розрахунки по запиту Вартість бізнесу 18000$ Запрошую на перегляд [телефон приховано]
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: